Cene → Sveže voće i povrće → BIO Luk Crni 500 g BIO Zone
BIO Luk Crni 500 g BIO Zone
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8605028612710
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 05.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
359,98 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din219,99 din359,98 din/kg
-
179,99 din219,99 din359,98 din/kg
-
179,99 din219,99 din359,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 219,99 | 219,99 |
| 03.10.2026. | 219,99 | 219,99 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 229,99 |
Promene cene
- Mercator 03.10. 229,99 → 219,99 din -4%
- Roda 03.10. 229,99 → 219,99 din -4%
- Idea 03.10. 229,99 → 219,99 din -4%
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

BIO Avokado 400 g
- Univerexport669,99
- BB Trade715,00
- Idea · Mercator · Roda839,99
1.674,98 din/kg
BIO Paradajz 500 g
- BB Trade412,50
- Super Vero459,99
- Idea · Mercator · Roda469,99
825,00 din/kg
BIO Šargarepa 500 g
- BB Trade288,75
- Idea · Mercator · Roda299,99
- Super Vero319,99
577,50 din/kgBIO Baby Tikvica 500 g
- Idea · Mercator · Roda429,99
- Super Vero459,99
859,98 din/kgBIO Grožđe Belo 500 g
- Univerexport469,99
- Idea · Mercator · Roda499,99
939,98 din/kg
BIO Batat 500 g
- Univerexport599,99
- Idea · Mercator · Roda659,99
1.199,98 din/kg
BIO Jabuka Crvena 500 g
- BB Trade453,75
- Idea · Mercator · Roda529,99
907,50 din/kg
BIO Patlidžan Plavi 300 g
- Super Vero349,99
- Idea · Mercator · Roda369,99
1.166,63 din/kg


