Cene → Kućna hemija → Teč Sud Limun 900 ml Dax

Teč Sud Limun 900 ml Dax
Pakovanje 900 ml 3 prodavnice Barkod 8605028608034
159,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
177,77 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
159,99 din177,77 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din177,77 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din177,77 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 159,99 | 159,99 |
| 01.09.2026. | 159,99 | 159,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%Tečni Deterdžent za Veš Universal Duel 2,45 l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%589,99
- Univerexport%599,99
- Cash & Carry Plus629,99
+32 prodavnice240,81 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Black Perwoll 1 l
- Senta Promet385,01
- Morava389,00
- VP Dima399,90
+34 prodavnice385,01 din/l
−40%Tečni Deterdžent za Veš Color Perwoll 1 l
- Morava389,00
- Medius%399,90
- VP Dima399,90
+31 prodavnica389,00 din/l
−40%Tečni deterdžent PERWOLL 1000ml balsam
- Morava389,00
- Trnava Promet403,00
- Cash & Carry Plus429,99
+25 prodavnica389,00 din/l
−36%Tečni deterdžent DUEL 2450ml Soft Lotus
- Morava%689,99
- Podunavlje%698,99
- Šumadija Market699,90
+22 prodavnice281,63 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 88 pr Persil 3,96 l
- Mikromarket1.340,00
- Cash & Carry Plus1.599,99
- Morava1.665,00
+22 prodavnice338,38 din/l
−25%Tečni Deterdžent za Veš MS 20 pr Ariel 900 ml
- VP Dima399,00
- ZAM%699,90
- Cash & Carry Plus750,01
+20 prodavnica443,33 din/l
−45%Tečni Deterdžent za Veš Regular 66 pr Persil 2,97 l
- Medius1.339,99
- Cash & Carry Plus1.347,42
- dm1.399,00
+20 prodavnica451,18 din/l












