Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Nectar Breskva 200 ml Lumpi

Nectar Breskva 200 ml Lumpi
Pakovanje 200 ml 3 prodavnice Barkod 8605002358436
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
174,95 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
34,99 din174,95 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta34,99 din174,95 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta34,99 din174,95 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 34,99 | 34,99 |
| 01.09.2026. | 34,99 | 34,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%Nectar Ice Tea Breskva 0,5 l PET
- Aroma68,90
- Idea · Mercator · Roda%74,29
- Aleksandrović74,99
+21 prodavnica137,80 din/l
−22%Nectar Ice Tea Šumsko Voće 0,5 l PET
- Idea · Mercator · Roda%74,29
- Cash & Carry Plus74,99
- Trnava Promet77,00
+20 prodavnica148,58 din/l
−14%+nectar Voćne Kapi 2 l Breskva
- Šumadija Market129,90
- VUM%134,99
- Trnava Promet137,00
+19 prodavnica64,95 din/l
Nectar Voćne Kapi 2 l Pomorandža
- Leon133,99
- Aleksandrović149,99
- Trnava Promet153,00
+17 prodavnica67,00 din/l
−11%+nectar Voćne Kapi 2 l Jabuka
- Podunavlje128,99
- Šumadija Market129,90
- VUM%134,99
+16 prodavnica64,50 din/l
Nectar Nije Svejedno 0,5 l Sour Cherry PET
- Fortuna Market79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Metalac Market92,00
+15 prodavnica159,98 din/l
Nectar Nije Svejedno Limun Šargarepa 1.5
- Cash & Carry Plus129,99
- Trnava Promet134,00
- Aleksandrović134,99
+14 prodavnica86,66 din/l
Nectar Boca 100% Breskva 0,2 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro103,99
+8 prodavnica499,95 din/l










