Cene → Alkoholna pića → VINO VOĆNO ČOKA 3X0.187L POKLON KUTIJA

VINO VOĆNO ČOKA 3X0.187L POKLON KUTIJA
Pakovanje 561 ml 10 prodavnica Barkod 8606102329982
519,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 04.10.
926,90 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 669,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
519,99 din591,99 din926,90 din/l
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta589,90 din1.051,52 din/l+69,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta589,97 din1.051,64 din/l+69,98 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad589,99 din1.051,68 din/l+70,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta599,99 din1.069,50 din/l+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta609,99 din1.087,33 din/l+90,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta619,90 din1.104,99 din/l+99,91 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 605,57 – 662,34 din624,49 din1.113,17 din/l+104,50 din
-
MercatorRadnje: Beograd629,99 din1.122,98 din/l+110,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta669,99 din1.194,28 din/l+150,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 499,00 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 499,00 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO VOCNO 3*0.187 POKLON KUTIJA COKABB Trade
- POKLON PAKET VOCNA VINA 3X0,187Euro Ša M
- VINO VOCNO POKLON PAKET 3x0.187lEuroprom
- PP VINA VOĆNA 3X0.187L VINARIJA ČOKIdea, Mercator, Roda
- Vina vocna Coka 3x0.187lMega Maxi
- poklon paket vocna vina 3x0.187 vinarija cokaPodunavlje
- VINO VOCNO 3X0.187 POKLON KUTIJA VINARIJA COKASenta Promet
- VINO VOĆNA PAKET POKLON 3X0.187L VINARIJA ČOKASuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lVINO VOĆNO RIBIZLA ČOKA 0,75L
- VUM249,99
- Cash & Carry Plus439,99
- BB Trade499,97
+8 prodavnica333,32 din/l
−61 % po lVINO ROSE KV PINOT 0,75L ČOKA
- Aroma269,99
- Šumadija Market299,00
- Trnava Promet394,00
+6 prodavnica359,99 din/l
−58 % po lVOCNO VINO KUPINE 0.75L BERRYKOP
- Trnava Promet%290,00
- Aman499,99
- Trlić499,99
386,67 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO TIKVEŠ SMEDEREVKA 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
VINO CRVENO KRATOŠIJA TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet455,00
- BB Trade469,97
- Sunce (Qvattro)479,99
+31 prodavnica455,00 din/l













