Cene → Smrznuti proizvodi → Smrznuta Podloga za Pizzu Integralna Illi 200 g
Smrznuta Podloga za Pizzu Integralna Illi 200 g
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8606102179860
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
549,95 din/kg
Najskuplje je 117,99 din, +7% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din549,95 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 110,99 – 119,99 din117,99 din589,95 din/kg+8,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 109,99 | 113,99 |
| 01.09.2026. | 109,99 | 113,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PODLOGE ZA PIZZU INTEGRALNE 200gr ILLICash & Carry Plus
- SMRZNUTA PODLOGA ZA PIZZU INTEGRALNA ILLI 200GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −52 % po kg
Smrznuta Podloga za Pizzu Trivit 250 g
- Univerexport65,99
- Luki109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+3 prodavnice263,96 din/kg
−45 % po kgSmrznuta Podloga za Pizzu Mara 200 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Senta Promet69,99
- Super Vero69,99
+3 prodavnice299,95 din/kg
−31 % po kgSmrznuta Podloga za Pizzu Illi 200 g
- Cash & Carry Plus75,99
- Univerexport88,99
379,95 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Smrznuta Podloga za Pizzu Frikom 200 g
- Šumadija Market79,90
- Soulfood%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+29 prodavnica399,50 din/kg
−25%Smrznuta Pizza Capricosa Frikom 330 g
- VP Dima%399,90
- Super Vero399,99
- Cash & Carry Plus429,99
+26 prodavnica1.211,82 din/kg
Smrznuta Pita sa Mesom Zvrk Frikom 900 g
- Cash & Carry Plus599,99
- Transkom 94609,00
- RIČ619,99
+23 prodavnice666,66 din/kg
Smrznuta Pizza Margherita Frikom 300 g
- Gomex379,99
- Trnava Promet419,00
- ZAM419,90
+22 prodavnice1.266,63 din/kg
−18%Smrznuta Torta Triolada Gelato 1,6 kg
- RIČ1.349,99
- Čutura%1.399,99
- BB Trade1.499,14
+20 prodavnica843,74 din/kg
Smrznuta Torta Nugat Gelato 1,6 kg
- BB Trade1.689,97
- ZAM1.799,00
- Aman1.799,99
+19 prodavnica1.126,65 din/kg
Smrznuta Torta Čoko Višnja Posna Gelato 1,7 kg
- Profi1.115,00
- BB Trade1.499,97
- Aman1.599,99
+19 prodavnica655,88 din/kg
−19%Smrznuta Torta Kapri Gelato 1,6 kg
- Profi1.215,00
- BB Trade1.499,14
- Aman1.599,99
+19 prodavnica759,38 din/kg













