Cene → Slatkiši i žitarice → Štrudla sa Orasima 100 g Umk
Štrudla sa Orasima 100 g Umk
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8605002326091
104,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.049,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
104,99 din1.049,90 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta104,99 din1.049,90 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta104,99 din1.049,90 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 104,99 | 104,99 |
| 01.09.2026. | 104,99 | 104,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+20 prodavnica499,96 din/kg
−20%Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trlić%119,99
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg








