Cene → So i začini → SUPA QUIK PILEĆA 17G 4+1 GRATIS

SUPA QUIK PILEĆA 17G 4+1 GRATIS
Pakovanje 85 g 6 prodavnica Barkod 8600947101826
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Leon
1.999,88 din/kg
Najskuplje je 242,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
169,99 din1.999,88 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta228,99 din2.694,00 din/kg+59,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta232,99 din2.741,06 din/kg+63,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta232,99 din2.741,06 din/kg+63,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd234,99 din2.764,59 din/kg+65,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta242,99 din2.858,71 din/kg+73,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,99 | 232,99 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 232,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA QUIK PILEĆA 17G 4+1 GRATISIdea, Mercator, Roda
- SUPA PILECA KREM 4+1 GRATIS 85GLeon
- Supa pileca Quik 4+1Maxi, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−58 % po kgSUPA KREM PILEĆA YUMIS 54G
- Euro Ša M45,00
- Cash & Carry Plus45,99
- Trnava Promet46,00
+11 prodavnica833,33 din/kg
−57 % po kgSupa krem pileca Maxi 70g
- Maxi59,99
- Maxi Online59,99
- Mega Maxi59,99
+1 prodavnica857,00 din/kg
−46 % po kgSUPA U KOCKI PILEĆA MAGGI 60G
- Aleksandrović64,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Leon95,99
+12 prodavnica1.081,67 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%SUPA BISTRA KOKOŠIJA C 58G
- VP Dima%52,90
- Trnava Promet53,00
- Cash & Carry Plus54,99
+19 prodavnica912,07 din/kg
−19%SUPA BISTRA KOKOŠIJA SA TESTENINOM PODRAVKA 62G
- Cash & Carry Plus54,99
- Idea%54,99
- Mercator%54,99
+19 prodavnica886,94 din/kg
−8%SUPA BISTRA ALPSKA PODRAVKA 67G
- VP Dima99,90
- Cash & Carry Plus109,99
- RIČ109,99
+18 prodavnica1.491,04 din/kg
SUPA U KOCKI GOVEĐA TAKOVO 88G
- Trnava Promet133,00
- Leon135,99
- Euro Ša M137,00
+18 prodavnica1.511,36 din/kg
SUPA BISTRA SA KNEDLAMA SVATOVSKA PODRAVKA 58G
- Cash & Carry Plus109,99
- Trnava Promet112,00
- Euro Ša M115,00
+18 prodavnica1.896,38 din/kg
−30%SUPA BISTRA GOVEĐA C 58G
- VP Dima%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet70,00
+17 prodavnica1.205,17 din/kg
SUPA U KOCKI KOKOŠIJA TAKOVO 88G
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M130,00
- Leon135,99
+17 prodavnica1.431,82 din/kg
−36%SUPA BISTRA ŠVAJCARSKA PODRAVKA 54G
- Idea%79,99
- Leon79,99
- Mercator%79,99
+17 prodavnica1.481,30 din/kg






