Cene → So i začini → ZAČIN ZA PILETINU 70G DIJAMANT

ZAČIN ZA PILETINU 70G DIJAMANT
Pakovanje 70 g 3 prodavnice Barkod 8600498176915
267,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
3.828,43 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 267,99 | 267,99 |
| 01.09.2026. | 267,99 | 267,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−61 % po kgZAČIN ZA PILETINU KOTANYI 110G STAKLO
- Morava163,00
- Trnava Promet171,00
- Euro Ša M172,00
+19 prodavnica1.481,82 din/kg- −48 % po kg
ZACIN ZA PILETINU 60g MIP
- Aleksandrović119,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Trlić169,00
1.998,33 din/kg - −48 % po kg
ZACIN ZA PECENU PILETINU 85G YUMIS
- Aleksandrović169,99
- Čutura179,99
- Aman199,99
1.999,88 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−34%ZAČIN DODATAK JELIMA C 250G
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%129,99
- Trnava Promet135,00
- Leon139,99
+28 prodavnica519,96 din/kg
−21%ZAČIN DODATAK JELIMA VEGETA 250G
- Aleksandrović114,90
- Morava173,13
- Idea · Mercator · Roda%179,99
+30 prodavnica459,60 din/kg
−40%ZAČIN ZA RIBLJU ČORBU ALEVA 90G
- Aleksandrović89,90
- Idea · Mercator · Roda%119,99
- Tekijanka124,88
+29 prodavnica998,89 din/kg
−29%ZAČIN PODRAVKA VEGETA 400G
- Trnava Promet%248,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Euro Ša M%269,90
+31 prodavnica620,00 din/kg
−15%ZAČIN ZA GOVEĐI GULAŠ ALEVA 50G
- Aleksandrović69,90
- Leon95,99
- Trnava Promet102,00
+29 prodavnica1.398,00 din/kg
−26%ZAČIN DODATAK JELIMA C 500G
- Trnava Promet247,00
- Cash & Carry Plus249,99
- Podunavlje%269,99
+29 prodavnica494,00 din/kg
−32%ZAČIN ZA SARMU I PUNJENU PAPRIKU ALEVA 60G
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet%86,00
- Metro95,99
+29 prodavnica1.333,17 din/kg
−30%ZAČIN PERŠUN C 7G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Trnava Promet59,00
- Aleksandrović59,99
+26 prodavnica8.284,29 din/kg












