Cene → Hrana za kućne ljubimce → FRISKIES GRAN ST MAČKE LOSOS 1,5KG

FRISKIES GRAN ST MAČKE LOSOS 1,5KG
Pakovanje 1,5 kg 4 prodavnice Barkod 8445291762725
599,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 25.10.
399,99 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 849,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
599,99 din849,99 din399,99 din/kg
-
599,99 din889,99 din399,99 din/kg
-
599,99 din889,99 din399,99 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta849,99 din566,66 din/kg+250,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 849,99 | 869,99 |
| 01.09.2026. | 849,99 | 869,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRISKIES GRAN ST MAČKE LOSOS 1,5KGIdea, Mercator, Roda
- Gran.za ster.macke-Losos Friskies 1,5kgMaxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−24 % po kgFRISKIES GRANULE ZA MACKE 1.5KG LOSOS
- Lion Pet Shop458,00
- Medius%469,90
- Idea · Mercator · Roda%599,99
+3 prodavnice305,33 din/kg
−22 % po kgHRANA ZA MAČKE GRANULE PILETINA FRISKIES 1.5KG
- Medius%469,90
- VUM529,99
- RIČ539,99
+13 prodavnica313,27 din/kg
−22 % po kgFRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- RIČ539,99
- Europrom599,90
+8 prodavnica313,27 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%FRISKIES PRELIV ZA MACKE JUNIOR 85G
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Soulfood%59,99
- Trnava Promet62,00
+16 prodavnica705,76 din/kg
−35%FRISKIES PRELIVI ZA PSE ADULT PILETINA 85-100G
- Idea · Mercator · Roda%54,99
- Medius%55,90
- Trnava Promet62,00
+11 prodavnica646,94 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU PILETINA 100G
- ZAM69,90
- Morava73,00
- Europrom74,90
+13 prodavnica699,00 din/kg
Friskies Junior Granule 300g (Hrana za Macke)
- ZAM179,90
- RIČ209,99
- Super Vero209,99
+10 prodavnica599,67 din/kg
FRISKIES ADULT DOG KOMADICI U SOSU GOVEDINA 100G
- Europrom74,90
- Gomex74,99
- Lion Pet Shop74,99
+9 prodavnica749,00 din/kg
−38%FRISKIES GRANULE ZA PSE BALANCE 2,4KG
- Medius%649,90
- Fortuna Market769,99
- Soulfood769,99
+9 prodavnica270,79 din/kg
−41%FRISKIES GRANULE ZA MACKE MESO 1,5KG
- Medius%469,90
- RIČ539,99
- Europrom599,90
+8 prodavnica313,27 din/kg
−19%Friskies Granule za pse - Balance 0.5kg
- Super Vero%216,99
- BB Trade%229,99
- Fortuna Market239,90
+7 prodavnica433,98 din/kg











