Cene → Lična higijena i kozmetika → Kupka Ge Muschio Bianco 1 l Fairness

Kupka Ge Muschio Bianco 1 l Fairness
Pakovanje 1 l 7 prodavnica Barkod 8003693401156
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Profi, na akciji do 21.10.
279,99 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 419,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din289,99 din279,99 din/l
-
279,99 din318,99 din279,99 din/l
-
279,99 din409,99 din279,99 din/l
-
279,99 din409,99 din279,99 din/l
-
279,99 din409,99 din279,99 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula294,59 din294,59 din/l+14,60 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta419,99 din419,99 din/l+140,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Mercator · Roda · Idea · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 284,90 | 364,49 |
| 01.10.2026. | 284,90 | 364,49 |
| 21.09.2026. | 284,90 | 359,49 |
| 01.09.2026. | 284,90 | 334,49 |
Promene cene
- Lilly 01.10. 399,99 → 419,99 din +5%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GE KUPKA 1L MUSCHIO BIANCOAleksandrović
- KUPKA MUSCHIO BIANCO 1L GENERACash & Carry Plus
- KUPKA GE MUSCHIO BIANCO 1L FAIRNESSIdea, Mercator, Roda
- GENERA MUSCHIO BIANCO KUPKA 1000MLLilly
- Pena za kupanje Muschio Bianco Genera 1lMega Maxi, Profi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Kupka Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+21 prodavnica899,95 din/l
−37%Kupka i Šampon Baby Becolino 500 ml
- Metro279,98
- RIČ279,99
- Metalac Market299,00
+17 prodavnica559,96 din/l
−38%Kupka i Šampon Baby Fa 250 ml
- Trnava Promet199,00
- Fortuna Market199,99
- Senta Promet217,90
+17 prodavnica796,00 din/l
−25%Kupka i Šampon Baby Plava Pumpica Kosili 400 ml
- Aksa%305,00
- dm389,00
- Fortuna Market419,99
+16 prodavnica762,50 din/l
−36%Kupka i Šampon Baby 2025 Becutan 400 ml
- Univerexport%289,99
- dm319,00
- Euro Ša M346,00
+15 prodavnica724,98 din/l
−28%Kupka Palmolive Macadamia 750ML
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
- Euro Ša M389,00
+15 prodavnica466,65 din/l
−29%Kupka Baby 2025 Becutan 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- dm339,00
- Lilly%339,99
+13 prodavnica799,98 din/l
−25%Kupka Baby Plava Kosili 400 ml
- Aksa%275,00
- Trnava Promet378,00
- Cash & Carry Plus390,00
+15 prodavnica687,50 din/l












