Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR ORG MOZZARELLA ALPS ML 100G BRI

SIR ORG MOZZARELLA ALPS ML 100G BRI
Pakovanje 100 g 4 prodavnice Barkod 8002063211913
459,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
4.599,90 din/kg
Najskuplje je 479,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 459,99 | 479,99 |
| 23.09.2026. | 459,99 | 479,99 |
| 20.09.2026. | 479,99 | 479,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SIR MOZZARELLA BRIMI ORGANSKA 100GAroma, City
- SIR ORG MOZZARELLA ALPS ML 100G BRIIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−19%SIR MLADI PRESIDENT 250G
- Aleksandrović129,99
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
+33 prodavnice519,96 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Metro%175,00
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
+33 prodavnice700,00 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Super Vero%298,99
- Univerexport%299,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−12%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Euro Ša M%144,90
- Metro176,00
- Cash & Carry Plus184,99
+31 prodavnica724,50 din/kg
−13%SIR PRESIDENT SOMBORSKA 250G
- Univerexport%209,99
- ZAM%219,90
- Cash & Carry Plus219,99
+28 prodavnica839,96 din/kg













