Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Inst Nescafe Clas Lim 200 G+20 g Grat

Inst Nescafe Clas Lim 200 G+20 g Grat
Pakovanje 220 g 3 prodavnice Barkod 7891000365779
1.089,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
4.950,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.089,00 din4.950,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta1.089,00 din4.950,00 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta1.089,00 din4.950,00 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 1.089,00 | 1.089,00 |
| 01.09.2026. | 1.089,00 | 1.089,00 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Instant Napitak Cedevita Go Narandža 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+36 prodavnica279,12 din/l
−17%Instant Napitak Cedevita Go Limun 340 ml
- Šumadija Market94,90
- Medius%99,90
- Aman%99,99
+34 prodavnice279,12 din/l
−23%Instant Napitak Cedevita Narandža 455 g
- Cash & Carry Plus369,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+32 prodavnice813,16 din/kg
−23%Instant Napitak Cedevita Limun 455 g
- Cash & Carry Plus364,99
- Morava%384,90
- Prima%389,90
+31 prodavnica802,18 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Narandža 200 g
- Leon%175,99
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
+30 prodavnica879,95 din/kg
−22%Instant Napitak Cedevita Limun 200 g
- Šumadija Market179,90
- Transkom 94192,90
- Europrom%199,90
+29 prodavnica899,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Ananas Mango 200 g
- Transkom 94192,90
- VP Dima%199,90
- Aman%199,99
+26 prodavnica964,50 din/kg
−16%Instant Napitak Cedevita Go Ananas Mango 340 ml
- Aroma89,99
- Medius%99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+26 prodavnica264,68 din/l










