Cene → Hrana za kućne ljubimce → HRANA MAČ GOUR MON PETIT TUNA 6X50G

HRANA MAČ GOUR MON PETIT TUNA 6X50G
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 7613036860024
369,99 din
najjeftinije u prodavnici Roda
1.233,30 din/kg
Najskuplje je 384,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
369,99 din1.233,30 din/kg
-
Lion Pet ShopRadnje: Beograd370,00 din1.233,33 din/kg+0,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd384,99 din1.283,30 din/kg+15,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta384,99 din1.283,30 din/kg+15,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 369,99 | 377,50 |
| 26.09.2026. | 369,99 | 377,50 |
| 01.09.2026. | 369,99 | 384,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA MAČ GOUR MON PETIT TUNA 6X50GIdea, Mercator, Roda
- Gourmet Mon Petit Riba (6x50g)Lion Pet Shop
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−53 % po kgHRANA ZA MAČKE PRELIV TUNA SOS MOKSI M&J 4X100G
- Lion Pet Shop230,00
- Univerexport293,66
- Idea309,99
+2 prodavnice575,00 din/kg
−46 % po kgHRANA MAČKE SALMON&TUNA 400G MATISS
- Idea%265,00
- Mercator%265,00
- Roda%265,00
662,50 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%HRANA ZA PSE PILETINA JUNIOR PEDIGREE 100G
- Leon%65,99
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
+37 prodavnica659,90 din/kg
−24%HRANA ZA MAČKE BRIKETI ADULT PILETINA WHISKAS 300G
- Lion Pet Shop169,99
- VP Dima%179,90
- Soulfood%189,99
+36 prodavnica566,63 din/kg
−30%HRANA ZA PSE ADULT GOVEDINA PEDIGREE 100G
- Podunavlje%68,99
- Transkom 9469,00
- Medius%69,90
+36 prodavnica689,90 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- ZAM%69,90
- Metalac Market%69,99
+35 prodavnica763,53 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE PURE DELIGHT GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Cash & Carry Plus64,99
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−16%HRANA ZA PSE DENTA STIX PEDIGREE 270G
- Maxi%269,99
- Maxi Online%269,99
- Mega Maxi%269,99
+34 prodavnice999,96 din/kg
−30%HRANA ZA MAČKE GOVEDINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+34 prodavnice763,53 din/kg
−31%HRANA ZA MAČKE PILETINA WHISKAS 85G
- Šumadija Market64,90
- Prima%69,90
- ZAM%69,90
+33 prodavnice763,53 din/kg














