Cene → Smrznuti proizvodi → Torta Mondelez Almond Smrz 400 g

Torta Mondelez Almond Smrz 400 g
Pakovanje 400 g 3 prodavnice Barkod 7312930005448
999,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
2.499,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
999,99 din2.499,98 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta999,99 din2.499,98 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta999,99 din2.499,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 999,99 | 999,99 |
| 01.09.2026. | 999,99 | 999,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −44 % po kg
Torta Višnja Smrz 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda699,99
1.399,98 din/kg - −44 % po kg
Torta Nugat Smrz 500 g Finesse
- Idea · Mercator · Roda699,99
1.399,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Torta 1,7 kg Jaffa Gelato NJS
- Profi1.215,00
- RIČ1.619,99
- Cash & Carry Plus1.659,99
+15 prodavnica714,71 din/kg- −26%
Torta Maturski Rad Veliki Šnit 1,6 kg
- Tekijanka%1.499,99
- Leon1.635,99
- Euro Ša M1.770,00
+14 prodavnica937,49 din/kg 
Torta Snežna Kraljica Gracia 1,6 kg Gelato
- BB Trade1.499,97
- RIČ1.629,99
- Cash & Carry Plus1.659,99
+14 prodavnica937,48 din/kg- −6%
TORTA MOSKVA veliki šnit
- BB Trade%1.749,88
- Euro Ša M1.875,00
- ZAM1.899,00
+10 prodavnica1.166,59 din/kg TORTA ČOKOLADNA -VIŠNJA veliki šnit
- ZAM1.799,90
- Euro Ša M1.825,00
- Gomex1.849,99
+9 prodavnica1.124,94 din/kgTORTA MATURSKI RAD mali šnit
- Euro Ša M995,00
- Transkom 941.019,90
- Europrom1.049,90
+7 prodavnica1.243,75 din/kg
Torta pistać malina cake 900g Stanić
- Trnava Promet1.289,00
- ZAM1.399,90
- Aleksandrović1.399,99
+7 prodavnica1.432,22 din/kgTORTA AMORE veliki šnit
- Euro Ša M1.799,00
- Transkom 941.839,90
- Europrom1.899,90
+7 prodavnica1.124,38 din/kg











