Cene → Hleb i peciva → ŠTAPIĆ SA SEMENKAMA 65G
ŠTAPIĆ SA SEMENKAMA 65G
Pakovanje 65 g 3 prodavnice Barkod 5999097000817
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
769,08 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 49,99 | 49,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 49,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%ŠTAPIĆI SLANI MINJON ROBERTO 150G
- Aman199,99
- Super Vero%219,99
- Aroma249,99
+4 prodavnice1.333,27 din/kg
ŠTAPIĆI TORINESI ROBERTO 125G
- Super Vero189,99
- Idea194,99
- Mercator194,99
+3 prodavnice1.519,92 din/kg
ŠTAPIĆI DIJET CENTRO-PEK 200G
- Cash & Carry Plus219,99
- BB Trade232,43
- Gomex239,99
+3 prodavnice1.099,95 din/kg
ŠTAPIĆI DIJET LJUTI CENTRO-PEK 200G
- Cash & Carry Plus219,99
- BB Trade232,43
- Gomex239,99
+3 prodavnice1.099,95 din/kgŠTAPIĆI LANENA SPIRALA 200G
- Trnava Promet152,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Prima181,50
+2 prodavnice760,00 din/kg
ŠTAPIĆI RUZMARIN MINJON ROBERTO 150G
- Super Vero247,99
- Idea249,99
- Mercator249,99
+2 prodavnice1.653,27 din/kg
ŠTAPIĆI SUSAM I MAK 200G
- Trnava Promet152,00
- Aleksandrović159,99
- Prima193,00
+1 prodavnica760,00 din/kgStapic lisna. vanila/malina 100g *Don don*
- Euro Ša M30,00
- Prima57,00
- RIČ59,99
+1 prodavnica300,00 din/kg










