Cene → Slane grickalice → TORTILJA SIR 90G MOGYI

TORTILJA SIR 90G MOGYI
Pakovanje 90 g 4 prodavnice Barkod 5997347539933
47,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
522,22 din/kg
Najskuplje je 124,74 din, +165% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
47,00 din121,77 din522,22 din/kg
-
47,00 din121,77 din522,22 din/kg
-
47,00 din121,77 din522,22 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta124,74 din1.386,00 din/kg+77,74 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 121,77 | 121,77 |
| 01.09.2026. | 121,77 | 121,77 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TORTILJA SIR 90G MOGYIIdea, Mercator, Roda
- CHIPS TORTILJA 90G SIR MOGYISenta Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

TORTILJA HOT CHILI 110G CHIO
- VUM154,99
- Maxi Online162,99
- Idea169,99
+4 prodavnice1.409,00 din/kg
Tortilja cips Miguel tzatziki 200 g
- Cash & Carry Plus114,99
- Mere117,90
- Tekijanka126,65
+3 prodavnice574,95 din/kg
Tortilja chips jalapeno Maxi 200g
- Profi135,99
- Maxi169,99
- Maxi Online169,99
+2 prodavnice679,95 din/kg
Tortilja chips ljuti Maxi 200g
- Profi113,99
- Maxi128,99
- Maxi Online128,99
+2 prodavnice569,95 din/kg
Tortilja chips ljuti Maxi 50g
- Profi39,99
- Maxi48,99
- Maxi Online48,99
+2 prodavnice799,80 din/kg
Tortilja chips slani Maxi 200g
- Profi113,49
- Maxi115,99
- Maxi Online115,99
+2 prodavnice567,45 din/kg
Tortilja chips slani Maxi 500g
- Profi254,99
- Maxi267,99
- Maxi Online267,99
+2 prodavnice509,98 din/kg
Tortilja chips slani Maxi 50g
- Profi39,99
- Maxi43,99
- Maxi Online43,99
+2 prodavnice799,80 din/kg





