Cene → Kućna hemija → DET TIDE LENOR TOUCH 10KG 100PR P&G
DET TIDE LENOR TOUCH 10KG 100PR P&G
Pakovanje 10 kg 4 prodavnice Barkod 5410076685516
1.449,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
144,99 din/kg
Najskuplje je 2.229,99 din, +54% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
1.449,90 din144,99 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb1.449,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-361.449,90 din
-
MercatorRadnje: Beograd2.229,99 din223,00 din/kg+780,09 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta2.229,99 din223,00 din/kg+780,09 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta2.229,99 din223,00 din/kg+780,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 1.449,90 | 2.229,99 |
| 01.09.2026. | 1.449,90 | 2.229,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIDE 10KGAleksandrović
- DET TIDE LENOR TOUCH 10KG 100PR P&GIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−27%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Cash & Carry Plus299,99
+39 prodavnica316,67 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- RIČ%104,99
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
+38 prodavnica233,31 din/l
−18%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- Euro Ša M439,00
- ZAM%439,90
+35 prodavnica177,77 din/kg
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Fortuna Market%164,99
- Transkom 94169,00
+35 prodavnica355,33 din/l
−32%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- RIČ%104,99
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+34 prodavnice233,31 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
−15%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+32 prodavnice213,20 din/l











