Cene → Kućna hemija → SREDSTVO MR PROPER 1.5L OCEAN

SREDSTVO MR PROPER 1.5L OCEAN
Pakovanje 1,5 l 7 prodavnica Barkod 5410076196982
429,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
286,66 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 570,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
429,99 din599,99 din286,66 din/l
-
429,99 din599,99 din286,66 din/l
-
429,99 din599,99 din286,66 din/l
-
535,20 din356,80 din/l+105,21 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro535,20 din
- Beograd · Metro, Zemun535,20 din
- Beograd · Metro, Krnjača535,20 din
- Beograd · Metro, Vidikovac535,20 din
- Kragujevac · Metro535,20 din
- Niš · Metro535,20 din
- Novi Sad · Metro535,20 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta549,99 din366,66 din/l+120,00 din
-
570,99 din380,66 din/l+141,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta570,99 din380,66 din/l+141,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 549,99 | 599,99 |
| 01.09.2026. | 549,99 | 599,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MR.PROPER 1.5L OCEANAleksandrović
- SREDSTVO MR PROPER 1.5L OCEANIdea, Mercator, Roda
- Sr. za cis. podova Ocean Mr. Proper 1,5lMaxi Online, Mega Maxi
- 1.5L MR. PROPER-OCEANMetro
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l











