Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Hrono Čia Seme Sweet Family 100 g

Keks Hrono Čia Seme Sweet Family 100 g
Pakovanje 100 g 5 prodavnica Barkod 8606100614707
156,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.560,00 din/kg
Najskuplje je 194,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
156,00 din1.560,00 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta156,00 din1.560,00 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta156,00 din1.560,00 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad160,99 din1.609,90 din/kg+4,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 185,70 – 200,99 din194,99 din1.949,90 din/kg+38,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 156,00 | 156,00 |
| 01.09.2026. | 156,00 | 156,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS ČIA HRONO 100G SWEET FAMILYIdea, Mercator, Roda
- KEKS ČIA HRONO 100GR SWEET FAMILYSuper Vero
- KEKS HRONO ČIA SEME SWEET FAMILY 100GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- Aman%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−16%Keks Choco Minis Milka 150 g
- Trnava Promet154,00
- Šumadija Market159,90
- Transkom 94159,90
+36 prodavnica1.026,67 din/kg
−18%Keks Banini Domaćica Tart Nugat 210 g
- Leon%99,99
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet127,00
+36 prodavnica476,14 din/kg












