Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Aloe Vera Čija 0,5 l Aleo

Sok Aloe Vera Čija 0,5 l Aleo
Pakovanje 500 ml 3 prodavnice Barkod 4779040221978
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
459,98 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din299,62 din459,98 din/l
-
229,99 din299,62 din459,98 din/l
-
229,99 din299,62 din459,98 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 199,99 | 299,62 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 299,62 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ALOE V. CHIA 0.5LAleksandrović
- SOK ALOE VERA ČIJA 0.5L ALEOIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −57 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Grape PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro120,00
+1 prodavnica199,98 din/l - −57 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Mango PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Cash & Carry Plus99,99
- Metro120,00
+1 prodavnica199,98 din/l - −57 % po l
Napitak Mr. Zox Aloe Vera Ananas PET 0,5 l
- Aleksandrović99,99
- Gomex159,99
199,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Remix Kruška 1,5 l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%Sok Mirinda Pomorandža 1,5 l
- Transkom 94109,90
- Morava%109,99
- Mikromarket%124,99
+24 prodavnice73,27 din/l














