Cene → Alkoholna pića → Gin Kingsmill Distilled 0,5 l

Gin Kingsmill Distilled 0,5 l
Pakovanje 500 ml 3 prodavnice Barkod 4740050006442
600,00 din
najjeftinije u prodavnici Roda, na akciji do 13.10.
1.200,00 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
600,00 din929,99 din1.200,00 din/l
-
600,00 din949,99 din1.200,00 din/l
-
600,00 din969,99 din1.200,00 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 929,99 | 949,99 |
| 01.09.2026. | 929,99 | 949,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Gin Plavi 0,7 l
- Cash & Carry Plus599,99
- VUM659,99
- Trnava Promet665,00
+19 prodavnica857,13 din/l
Gin Larios 12 40% 0,7 l
- Aroma699,99
- Trnava Promet1.103,00
- Medius1.199,99
+7 prodavnica999,99 din/l
Gin Windsor 0,7 l
- Sunce (Qvattro)479,90
- Trnava Promet664,00
- Mega Maxi789,99
+6 prodavnica685,57 din/l
−13%Gin Sax Original 0,7 l Badel
- Cash & Carry Plus799,99
- Trnava Promet843,00
- Europrom999,90
+5 prodavnica1.142,84 din/l
−44%Gin Larios Dry 1 l 37,5%
- Aroma499,99
- Idea · Mercator · Roda%800,00
- Trnava Promet948,00
+3 prodavnice499,99 din/l
Gin Larios Rose 37,5% 0,7 l
- Trnava Promet1.103,00
- Europrom1.299,90
- RIČ1.449,99
+5 prodavnica1.575,71 din/l
−36%Gin Sax original 1/1 Badel
- Idea · Mercator · Roda%910,00
- Trnava Promet1.077,00
- VUM1.159,99
+2 prodavnice910,00 din/l
Gin Beefeater 24 0,7 l Pernod Ricard
- Cash & Carry Plus3.099,99
- Roda3.679,99
- Mega Maxi3.685,00
+4 prodavnice4.428,56 din/l








