Cene → Hrana za bebe → Kašica Jabuka Kajsija 190 g 5m+hipp

Kašica Jabuka Kajsija 190 g 5m+hipp
Pakovanje 190 g 4 prodavnice Barkod 4062300290198
279,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 24.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.473,63 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 339,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
279,99 din329,99 din1.473,63 din/kg
-
279,99 din329,99 din1.473,63 din/kg
-
279,99 din329,99 din1.473,63 din/kg
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta339,99 din1.789,42 din/kg+60,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 329,99 | 329,99 |
| 01.09.2026. | 329,99 | 329,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KAŠICA JABUKA KAJSIJA 190G 5M+HIPPIdea, Mercator, Roda
- Kasica jabuka sa kajsijom Hipp 190g 5M+Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−55 % po kgKasica bio jabuka borovnica 4m NP 190g
- Profi124,99
- Maxi · Mega Maxi146,99
657,84 din/kg
−54 % po kgKasica bio jabuka kruska 4m NP 190g
- Profi129,99
- Maxi · Mega Maxi145,99
684,16 din/kg
−49 % po kgKašica Jabuka+šargarepa Frutek 120 g
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- Aksa119,00
- Aroma163,50
+6 prodavnica750,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%Kašica Voće sa Žitaricama Nutrino 190 g
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+33 prodavnice942,11 din/kg
−24%Kašica Jabuka+banana sa Keksom Nutrino 190 g
- dm179,00
- Lidl179,49
- Tekijanka%199,99
+32 prodavnice942,11 din/kg
−21%Kašica Breskva Juvitana 128 g
- Metalac Market143,00
- dm149,00
- Prima149,50
+30 prodavnica1.117,19 din/kg
−23%Kašica Povrće+junetina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+29 prodavnica1.351,56 din/kg
−22%Kašica Meso+ćuretina+brokoli Nutrino 190 g
- Lidl189,99
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%229,99
+25 prodavnica999,95 din/kg
−21%Kašica Povrće+junetina Juvitana 190 g
- Aksa%219,00
- RIČ219,99
- dm225,00
+28 prodavnica1.152,63 din/kg
−23%Kašica Povrće+piletina Juvitana 128 g
- Trnava Promet%173,00
- dm175,00
- Lilly%175,99
+28 prodavnica1.351,56 din/kg
−21%Kašica od Mesa Jun.Povrće Pavlaka Nutrino 190 g
- dm229,00
- Europrom%229,90
- Idea · Mercator · Roda%229,99
+25 prodavnica1.205,26 din/kg











