Cene → Prerađeno voće i povrće → Paradajz Sušeni u Ulju Vajat 250 g

Paradajz Sušeni u Ulju Vajat 250 g
Pakovanje 250 g 6 prodavnica Barkod 8606100443758
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
1.319,96 din/kg
Najskuplje je 449,99 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din1.319,96 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula349,99 din1.399,96 din/kg+20,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta389,99 din1.559,96 din/kg+60,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta449,99 din1.799,96 din/kg+120,00 din
-
449,99 din1.799,96 din/kg+120,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta449,99 din1.799,96 din/kg+120,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 329,99 | 389,99 |
| 26.09.2026. | 329,99 | 389,99 |
| 22.09.2026. | 329,99 | 413,99 |
| 19.09.2026. | 329,99 | 416,99 |
| 01.09.2026. | 310,49 | 416,99 |
Promene cene
- Univerexport 26.09. 413,99 → 389,99 din -6%
- Univerexport 22.09. 541,99 → 413,99 din -24%
- Maxi 22.09. 416,99 → 449,99 din +8%
- Maxi Online 22.09. 416,99 → 449,99 din +8%
- Mega Maxi 22.09. 416,99 → 449,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUSENI PARADAJZ U ULJU 275gr VAJATCash & Carry Plus
- PARADAJZ SUŠENI U ULJU 275G VAJATFortuna Market
- Suseni paradajz u ulju 250gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- PARADAJZ SUŠENI U ULJU VAJAT 250GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Paradajz Sok Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%67,99
- Aman%69,99
- Sunce (Qvattro)%69,99
+30 prodavnica135,98 din/l
−32%Paradajz Pasirani Tomatello 500 ml
- VP Dima%69,90
- Senta Promet%69,99
- Super Vero%69,99
+31 prodavnica139,80 din/l
−27%Paradajz Sok Polimark 1 l
- Maxi Online%119,99
- ZAM129,90
- Cash & Carry Plus134,99
+31 prodavnica119,99 din/l
−29%Paradajz Sok sa Bosiljkom Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go%69,99
- Super Vero%75,99
- Univerexport%79,99
+24 prodavnice139,98 din/l
−16%Paradajz Pasirani Gurman 500 g
- Sunce (Qvattro)%64,99
- VP Dima69,90
- Aleksandrović69,99
+24 prodavnice129,98 din/l
−29%Paradajz Sok Ljuta Paprika Polimark 500 ml
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%69,99
- Soulfood79,99
- Idea · Mercator · Roda89,64
+18 prodavnica139,98 din/l
−10%Paradajz Passata Podravka 500 g
- Transkom 9479,00
- Aleksandrović79,99
- Europrom%89,90
+20 prodavnica158,00 din/kg
−19%Paradajz Pasirani Origano&Bosiljak Tomatello 500 ml
- Medius%79,90
- Aleksandrović79,99
- Fortuna Market84,99
+19 prodavnica159,80 din/l












