Cene → Slatkiši i žitarice → Pahuljice Pillo Nougat 500 g Lum Max
Pahuljice Pillo Nougat 500 g Lum Max
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 3850334433558
259,49 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
518,98 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
259,49 din518,98 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta259,49 din518,98 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta259,49 din518,98 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 259,49 | 259,49 |
| 01.09.2026. | 259,49 | 259,49 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Pahuljice Ovsene Fun&Fit 250 g
- Trnava Promet87,00
- BB Trade%89,99
- Sunce (Qvattro)%90,50
+23 prodavnice348,00 din/kg
−19%Pahuljice Mix 5 Fun&Fit 500 g
- dm199,00
- Sunce (Qvattro)%209,99
- Univerexport%220,99
+17 prodavnica398,00 din/kg
−18%Pahuljice Ražene Fun&Fit 250 g
- Sunce (Qvattro)%90,50
- Trnava Promet96,00
- VP Dima99,00
+14 prodavnica362,00 din/kg
Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 250 g
- Gomex106,99
- Idea · Mercator · Roda118,80
- Aksa119,00
+11 prodavnica427,96 din/kg
−11%Pahuljice Ovsene Dr.Oetker 750 g
- Aman279,99
- Cash & Carry Plus279,99
- Super Vero%279,99
+13 prodavnica373,32 din/kg
Pahuljice Ječmene 250 g Fun&Fit
- Tekijanka99,99
- Trnava Promet100,00
- Euro Ša M104,00
+12 prodavnica399,96 din/kg
−24%Pahuljice Ovsene Čokolino Dark Lino 350 g
- BB Trade359,97
- Cash & Carry Plus499,99
- Sunce (Qvattro)%557,99
+9 prodavnica1.028,49 din/kg
−8%Pahuljice Ovsene Nutry Go Vitalia 500 g
- Idea · Mercator · Roda185,59
- Euro Ša M187,00
- Maxi · Mega Maxi%189,99
+5 prodavnica371,18 din/kg













