Cene → Slatkiši i žitarice → ČOKOLADA MLEČNA 80G FINESSE

ČOKOLADA MLEČNA 80G FINESSE
Pakovanje 80 g 3 prodavnice Barkod 3850334342973
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.249,88 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 99,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −60 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY KOKOS 100G
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 prodavnice499,90 din/kg - −58 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY MLEKO 100G
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 prodavnice519,00 din/kg - −58 % po kg
ČOKOLADA MLEČNA CRUNCHY LEŠNIK 100G
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+2 prodavnice519,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 200G
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Univerexport%289,99
+38 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA NOISETTE MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%ČOKOLADA MLEČNA MILKA 80G
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Fortuna Market%124,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−30%ČOKOLADA MLEČNA SA KEKSOM NAJLEPŠE ŽELJE 85G
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- ZAM%149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%ČOKOLADA MLEČNA NAJLEPŠE ŽELJE 90G
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- VUM%149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−22%ČOKOLADA CRNA ZA JELO I KUVANJE DR OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Transkom 94229,99
- VP Dima%234,90
+36 prodavnica1.466,60 din/kg
−22%ČOKOLADA MLEČNA ZA JELO I KUVANJE DR.OETKER 150G
- Univerexport%219,99
- Podunavlje%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−29%ČOKOLADA ZA JELO I KUVANJE MENAŽ 200G
- Tekijanka%279,99
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+32 prodavnice1.399,95 din/kg















