Cene → Slatkiši i žitarice → Kaša Ovsena Šum Voće 4x65 g Rise&Smi

Kaša Ovsena Šum Voće 4x65 g Rise&Smi
Pakovanje 260 g 3 prodavnice Barkod 3850334043511
229,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
884,58 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
229,99 din884,58 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta229,99 din884,58 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta229,99 din884,58 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 229,99 | 229,99 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 229,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −49 % po kg
Unac Ovsena Kasa Cokolada 200 g
- Šumadija Market90,00
- Sunce (Qvattro)99,99
- Trlić109,90
450,00 din/kg - −42 % po kg
Unac Ovsena Kasa Borovnica 200 g
- Šumadija Market102,00
- Sunce (Qvattro)109,99
510,00 din/kg - −42 % po kg
Ovsena Kasa Malina 200 g Unac
- Šumadija Market102,00
- Trlić119,90
510,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Kaša Ovsena Lešnik&Čokolada Boom Box 60 g
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Europrom69,90
- Medius%69,90
+29 prodavnica1.133,17 din/kg
−23%Kaša Ovsena Šumsko Voće Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+31 prodavnica999,83 din/kg
−28%Kaša Ovsena Šumsko Voće&Badem Boom Box 60 g
- Super Vero%65,99
- Idea · Mercator · Roda%67,99
- Univerexport%67,99
+26 prodavnica1.099,83 din/kg
−22%Kaša Ovsena Čokolada Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+24 prodavnice999,83 din/kg
−30%Kaša Ovsena Belgijska Čokolada Dobra 60 g
- Šumadija Market54,90
- RIČ64,99
- Trnava Promet67,00
+24 prodavnice915,00 din/kg
−22%Kaša Ovsena Malina Dr.Oetker 60 g
- Metro59,99
- Trnava Promet66,00
- ZAM%69,90
+24 prodavnice999,83 din/kg
−16%Kaša Ovsena Čokolada&Banana&Lešnik Boom Box 60 g
- Europrom69,90
- Medius%69,90
- Cash & Carry Plus69,99
+24 prodavnice1.165,00 din/kg
−23%Kaša Ovsena Bela Čokolada&Jagoda Dr.Oetker 55 g
- ZAM%69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Senta Promet%69,99
+22 prodavnice1.270,91 din/kg












