Cene → Alkoholna pića → Vodka Vigor Original 0,7 l Badel

Vodka Vigor Original 0,7 l Badel
Pakovanje 700 ml 3 prodavnice Barkod 3850112142115
500,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
714,29 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
500,00 din884,99 din714,29 din/l
-
500,00 din884,99 din714,29 din/l
-
500,00 din929,99 din714,29 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 884,99 | 884,99 |
| 20.09.2026. | 884,99 | 884,99 |
| 01.09.2026. | 849,99 | 849,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−6%Vodka Baltic 40% Takovo 1 l
- Leon679,99
- Aleksandrović749,99
- Cash & Carry Plus779,99
+34 prodavnice679,99 din/l
Vodka Baltic 40% Takovo 0,1 l
- Leon85,99
- Cash & Carry Plus89,99
- Aleksandrović94,99
+31 prodavnica859,90 din/l
−14%Vodka Atlantic Rubin 0,1 l
- BB Trade67,97
- Aleksandrović94,99
- Cash & Carry Plus94,99
+30 prodavnica679,70 din/l
Vodka V Gold Drink 0,1 l
- Leon79,99
- Cash & Carry Plus84,99
- Aleksandrović89,99
+30 prodavnica799,90 din/l
−13%Vodka Atlantic Rubin 1 l
- Transkom 94699,00
- Šumadija Market799,00
- Aman%799,99
+30 prodavnica699,00 din/l
Vodka V Gold Drink 1 l
- Senta Promet749,90
- Fortuna Market749,99
- Čutura759,99
+29 prodavnica749,90 din/l
Vodka Finlandia 0,7 l
- Aleksandrović1.699,99
- Sunce (Qvattro)1.699,99
- Metro1.799,00
+23 prodavnice2.428,56 din/l
−24%Vodka Smirnoff Red 0,7 l
- Trnava Promet1.155,00
- VP Dima1.290,00
- Trlić1.399,99
+20 prodavnica1.650,00 din/l














