Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Čok B Čo Stra Lešn 1,65 l

Sladoled Čok B Čo Stra Lešn 1,65 l
Pakovanje 1,65 l 3 prodavnice Barkod 3838900972847
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
303,02 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din303,02 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta499,99 din303,02 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta499,99 din303,02 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 499,99 | 499,99 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 499,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−21%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Šumadija Market539,90
- Aman%549,99
- Super Vero%598,99
+34 prodavnice327,21 din/l
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Super Vero651,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−21%Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Sunce (Qvattro)%549,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice333,33 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l











