Cene → Smrznuti proizvodi → MEŠAVINA POVRĆA ZA ĐUVEČ 450G GG

MEŠAVINA POVRĆA ZA ĐUVEČ 450G GG
Pakovanje 450 g 3 prodavnice Barkod 3838900835364
92,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
206,64 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 92,99 | 92,99 |
| 01.09.2026. | 92,99 | 92,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%MEŠAVINA ZA ĐUVEČ SMRZ 450G FLORA
- BB Trade%129,88
- Aroma%139,99
- Idea · Mercator · Roda174,88
+2 prodavnice288,62 din/kg
MEŠAVINA ZA RUSKU SALATU 1KG GG
- Idea · Mercator · Roda154,99
154,99 din/kg
MEŠAVINA ZA RUSKU SALATU 450G GG
- Idea · Mercator · Roda94,99
211,09 din/kgMEŠAVINA ZA RUSKU SALATU 900G GG
- Idea · Mercator · Roda132,41
147,12 din/kg

