Cene → Lična higijena i kozmetika → KUPKA BABY GENTLE PROT 500ML JOHNSO

KUPKA BABY GENTLE PROT 500ML JOHNSO
Pakovanje 500 ml 4 prodavnice Barkod 3574661428048
350,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
700,00 din/l
Najskuplje je 549,00 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
350,00 din811,44 din700,00 din/l
-
350,00 din811,44 din700,00 din/l
-
350,00 din811,44 din700,00 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta549,00 din1.098,00 din/l+199,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 549,00 | 811,44 |
| 26.09.2026. | 549,00 | 811,44 |
| 01.09.2026. | 811,44 | 811,44 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Johnson Baby Protect Kupka 500MlAksa
- KUPKA BABY GENTLE PROT 500ML JOHNSOIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−43 % po lŠAMPON I KUPKA BABY FAMILY 2U1 BECOLLINO 750ML
- Aleksandrović299,99
- Profi329,99
- VP Dima347,00
+15 prodavnica399,99 din/l
−34 % po lSampon i kupka baby KOSILI 0400 NATURAL
- Aksa185,00
- dm339,00
- Lidl346,99
+6 prodavnica462,50 din/l
−29 % po lKUPKA I ŠAMPON BABY PEGA 500ML
- Leon249,99
- Aleksandrović349,90
- Univerexport%419,99
+6 prodavnica499,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Cash & Carry Plus200,00
+23 prodavnice899,95 din/l
KUPKA I ŠAMPON BABY BECOLINO 500ML
- Metro279,98
- RIČ279,99
- Metalac Market299,00
+18 prodavnica559,96 din/l
−49%KUPKA I ŠAMPON BABY FA 250ML
- Trnava Promet199,00
- Fortuna Market199,99
- Univerexport%199,99
+18 prodavnica796,00 din/l
−13%KUPKA I ŠAMPON BABY PLAVA PUMPICA KOSILI 400ML
- Aksa305,00
- dm389,00
- Fortuna Market419,99
+16 prodavnica762,50 din/l
−13%KUPKA BABY PLAVA KOSILI 400ML
- Aksa275,00
- dm359,00
- Trnava Promet378,00
+16 prodavnica687,50 din/l
−30%KUPKA BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%285,00
- dm339,00
- VUM349,90
+15 prodavnica712,50 din/l
−30%KUPKA I ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 400ML
- Aksa%299,00
- dm319,00
- Euro Ša M346,00
+15 prodavnica747,50 din/l
KUPKA BABY ULJANA MIXA 400ML
- Cash & Carry Plus569,99
- Sunce (Qvattro)599,99
- Euro Ša M610,00
+14 prodavnica1.424,98 din/l















