Cene → Hrana za kućne ljubimce → PAŠTETA PSE PILET POVR 300G PLAISIR

PAŠTETA PSE PILET POVR 300G PLAISIR
Pakovanje 300 g 4 prodavnice Barkod 3428460051504
124,99 din
najjeftinije u prodavnici Lion Pet Shop
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
416,63 din/kg
Najskuplje je 194,99 din, +56% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 124,99 | 194,99 |
| 26.09.2026. | 124,99 | 194,99 |
| 01.09.2026. | 194,99 | 194,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAŠTETA PSE PILET POVR 300G PLAISIRIdea, Mercator, Roda
- Plaisir Paté sa piletinom i povrćem (300 g)Lion Pet Shop
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PAŠTETA PSE GOVED POVRĆE 150G PLAIS
- Lion Pet Shop99,99
- Idea147,99
- Mercator147,99
+1 prodavnica666,60 din/kg
PAŠTETA JUN PIL GOV PIR 300G BUDDY
- Idea119,99
- Mercator119,99
- Roda119,99
399,97 din/kg
PAŠTETA JUNIOR PIL ĆUR 400G BUDDY
- Idea149,99
- Mercator149,99
- Roda149,99
374,98 din/kg
PAŠTETA ZA PSE PILETINA 150G BUDDY
- Idea79,99
- Mercator79,99
- Roda79,99
533,27 din/kg
PAŠTETA ZA PSE PILETINA 300G BUDDY
- Idea119,99
- Mercator119,99
- Roda119,99
399,97 din/kg
PAŠTETA ZA MAČKE DIVLJAČ 100G KITTY
- Idea59,99
- Mercator59,99
- Roda59,99
599,90 din/kg
PAŠTETA ZA MAČKE GOVED 100G KITTY
- Idea59,99
- Mercator59,99
- Roda59,99
599,90 din/kg
PAŠTETA ZA MAČKE LOSOS 100G KITTY
- Idea59,99
- Mercator59,99
- Roda59,99
599,90 din/kg