Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voda Evian Gazirana 0,75 l ST

Voda Evian Gazirana 0,75 l ST
Pakovanje 750 ml 3 prodavnice Barkod 3068320127576
329,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
439,99 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
329,99 din439,99 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta329,99 din439,99 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta329,99 din439,99 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 329,99 | 329,99 |
| 01.09.2026. | 329,99 | 329,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−62 % po lVoda Rosa Gazirana 0,75 l Staklo
- VUM124,00
- Cash & Carry Plus129,99
- Mikromarket135,00
+9 prodavnica165,33 din/l
−62 % po lVoda Gazirana Knjaz Miloš 0,75 l NB
- Cash & Carry Plus124,99
- VUM130,00
- Metro133,31
+11 prodavnica166,65 din/l
−58 % po lVoda San Pellegrino Gazirana 1 l PET
- BB Trade183,97
- Metro199,00
183,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Voda Negazirana Prolom 1,5 l
- Profi77,99
- Roda77,99
- Cash & Carry Plus79,99
+39 prodavnica51,99 din/l
Voda Gazirana Knjaz Miloš 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Tekijanka49,97
- Leon49,99
+38 prodavnica93,98 din/l
−17%Voda Negazirana Aqua Viva 2,5 l
- Morava%95,00
- Metro95,94
- Profi97,49
+38 prodavnica38,00 din/l
−23%Voda Gazirana Knjaz Miloš 1,75 l
- Cash & Carry Plus58,99
- ZAM%59,90
- Aman%59,99
+37 prodavnica33,71 din/l
−23%Voda Negazirana Vodavoda Vodica Sport Čep 0,33 l
- Trnava Promet47,00
- Transkom 9447,90
- Aroma%49,99
+37 prodavnica142,42 din/l
Voda Negazirana Aqua Viva 0,5 l
- Cash & Carry Plus46,99
- Aleksandrović49,99
- Leon49,99
+37 prodavnica93,98 din/l
−16%Voda Negazirana Aqua Viva 1,5 l
- Aman%57,99
- Metro59,58
- Cash & Carry Plus59,99
+37 prodavnica38,66 din/l
−14%Voda Negazirana Rosa Sport 0,75 l
- Cash & Carry Plus59,99
- Gomex%59,99
- Trnava Promet64,00
+37 prodavnica79,99 din/l














