Cene → Sveže voće i povrće → Paradajz Sunstream 250 g Rajska
Paradajz Sunstream 250 g Rajska
Pakovanje 250 g 3 prodavnice Barkod 0000144000005
249,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 05.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
999,96 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
249,99 din369,99 din999,96 din/kg
-
249,99 din369,99 din999,96 din/kg
-
249,99 din369,99 din999,96 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 369,99 | 369,99 |
| 20.09.2026. | 369,99 | 369,99 |
| 01.09.2026. | 329,99 | 329,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Paradajz Čeri Organski 250 g
- BB Trade249,90
- Univerexport379,99
- Idea · Mercator · Roda449,99
+1 prodavnica999,60 din/kg
Paradajz pink
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go189,99

Paradajz
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go179,99

Paradajz Ceri Snack Bumblebee Rajska 200 g
- Univerexport399,99
- ZAM449,90
- Fortuna Market479,90
+2 prodavnice1.999,95 din/kg
Paradajz ceri 250g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi169,99
679,96 din/kg
Paradajz ceri 500g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi269,99
539,98 din/kg
Paradajz Cherry Mix 500 g
- Univerexport299,99
- Idea · Mercator · Roda399,99
599,98 din/kg
Paradajz Ceri Kumato Rajska 380 g
- Maxi · Mega Maxi349,99
- Aroma479,99
- Super Vero479,99
921,03 din/kg






