Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE FLAMINGO LEMONA 18G TIC TAC

BOMBONE FLAMINGO LEMONA 18G TIC TAC
Pakovanje 18 g 4 prodavnice Barkod 0000080916666
58,09 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
3.227,22 din/kg
Najskuplje je 64,99 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
58,09 din3.227,22 din/kg
-
Roda32 radnje u 22 mesta58,09 din3.227,22 din/kg
-
Idea251 radnja u 68 mesta58,09 din3.227,22 din/kg
-
Aleksandrović11 prodavnica: 64,99 din · Negotin, Bor, Zaječar64,99 din3.610,56 din/kg+6,90 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3364,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4964,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 664,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 764,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1064,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb64,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb64,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6864,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3664,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9964,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29664,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 58,09 | 58,09 |
| 01.09.2026. | 58,09 | 58,09 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TIC TAC FLAMINGO LEMON.18GAleksandrović
- BOMBONE FLAMINGO LEMONA 18G TIC TACIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−17%BOMBONE ČOKOLADNE SA KIKIRIKIJEM M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+35 prodavnica2.110,89 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−17%BOMBONE ČOKOLADNE CLASSIC M&M 45G
- Cash & Carry Plus94,99
- Super Vero%98,99
- Sunce (Qvattro)%99,99
+33 prodavnice2.110,89 din/kg










