Cene → Sveža i prerađena riba → Tuna salata sa kus-kusom i povrćem u biljnom ulju 185 g Kru…
Tuna salata sa kus-kusom i povrćem u biljnom ulju 185 g Kruna
Pakovanje 185 g 2 prodavnice Barkod 8606107394480
149,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
810,76 din/kg
Najskuplje je 162,90 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
149,99 din810,76 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta162,90 din880,54 din/kg+12,91 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 149,99 | 156,45 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 156,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Tuna salata sa kus-kusom i povrcem u biljnom ulju 185 g KrunaMere
- KRUNA TUNA KOMADI 160GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −23 % po kg
Tuna To Komadići u Biljnom Ulju 170/160 g
- Podunavlje%99,99
- ZAM119,90
- Tekijanka119,99
+6 prodavnica624,94 din/kg
−38 % po kgTuna Komadići u Ulju Barba 140 g
- Leon%69,99
- Soulfood90,00
- Cash & Carry Plus99,99
+5 prodavnica499,93 din/kg
−34 % po kgTuna Komadići u Ulju Stari Beograd 150 g
- Cash & Carry Plus79,99
- Fortuna Market94,99
- ZAM99,90
+10 prodavnica533,27 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−48%Tuna Salata Mexicana Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−46%Tuna Salata sa Kukuruzom Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
- VUM309,99
+31 prodavnica1.874,94 din/kg
−20%Tuna Komadi La Perla 170 g
- Trnava Promet169,00
- Cash & Carry Plus169,99
- Soulfood%169,99
+29 prodavnica994,12 din/kg
−37%Tuna Komadići La Perla 170 g
- Cash & Carry Plus115,99
- Trnava Promet118,00
- Univerexport%119,99
+29 prodavnica682,29 din/kg
−15%Tuna Komadi Il Capitano 170 g
- Cash & Carry Plus139,99
- Šumadija Market149,90
- Trnava Promet159,00
+28 prodavnica823,47 din/kg
−48%Tuna Salata sa Kus Kusom Rio Mare 160 g
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Univerexport%299,99
- Cash & Carry Plus309,99
+24 prodavnice1.874,94 din/kg
−32%Tuna Komadići Usitnjena Eva 160 g Podravka
- Europrom%114,90
- Metalac Market129,00
- Cash & Carry Plus134,99
+23 prodavnice718,13 din/kg
−35%Tuna Komadići Il Capitano 170 g
- Metro%93,00
- Cash & Carry Plus94,99
- Šumadija Market99,90
+23 prodavnice547,06 din/kg













