Cene → Lična higijena i kozmetika → ŠAMPON ZA KOSU DREAM LONG ELSEVE 250ML

ŠAMPON ZA KOSU DREAM LONG ELSEVE 250ML
Pakovanje 250 ml 20 prodavnica Barkod 3600523756155
429,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 25.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.719,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 629,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l
-
429,99 din537,94 din1.719,96 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula439,99 din1.759,96 din/l+10,00 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta454,99 din1.819,96 din/l+25,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta466,00 din1.864,00 din/l+36,01 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta469,00 din1.876,00 din/l+39,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta469,90 din1.879,60 din/l+39,91 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta479,00 din1.916,00 din/l+49,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu489,99 din1.959,96 din/l+60,00 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta499,99 din1.999,96 din/l+70,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik499,99 din1.999,96 din/l+70,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu519,00 din2.076,00 din/l+89,01 din
-
Aksa29 radnji u 19 mesta539,00 din2.156,00 din/l+109,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta544,99 din2.179,96 din/l+115,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad554,99 din2.219,96 din/l+125,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta569,23 din2.276,92 din/l+139,24 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta569,99 din2.279,96 din/l+140,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 576,99 – 612,99 din585,99 din2.343,96 din/l+156,00 din
-
629,99 din2.519,96 din/l+200,00 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro629,99 din
- Beograd · Metro, Zemun629,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača629,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac629,99 din
- Kragujevac · Metro629,99 din
- Niš · Metro629,99 din
- Novi Sad · Metro629,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 309,99 | 519,00 |
| 26.09.2026. | 309,99 | 519,00 |
| 01.09.2026. | 309,99 | 509,50 |
Promene cene
- Aleksandrović 30.09. 309,99 → 499,99 din +61%
- Univerexport 22.09. 573,98 → 585,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- L'Oreal Paris Elseve Dream Long Šampon 250mlAksa
- ELSEVE SAMP.250ML DREAM LONGAleksandrović
- SAMPON ELSEVE DREAM LENGHT 250ML ESER O.Cash & Carry Plus
- ELS DREAM LENGHT SHP B250 ESERO LOREALEuro Ša M
- ELSEVE SAMP.DREAM LONG 250mlEuroprom
- ŠAMPON LOREAL ELSEVE 250ML DREAM LONGFortuna Market
- ŠAMPON ELSEVE DREAM LENGTH 250MLIdea, Mercator, Roda
- ELSEVE DREAM LONG ŠAMPONZA KOSU 250MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−64 % po lŠAMPON ZA KOSU KAMILICA SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Metalac Market%279,99
- Sunce (Qvattro)290,99
+16 prodavnica622,50 din/l
−64 % po lŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Fortuna Market399,99
+27 prodavnica895,00 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−22%ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Fortuna Market199,99
+26 prodavnica899,95 din/l



