Cene → So i začini → Kokošija supa 60g Herbella
Kokošija supa 60g Herbella
Pakovanje 60 g 3 prodavnice Barkod 8606015752334
34,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
583,17 din/kg
Najskuplje je 44,90 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 34,99 | 38,90 |
| 01.09.2026. | 34,99 | 38,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUPA KOKOSIJA BISTRA HERBELLA 60grCash & Carry Plus
- SUPA KOKOSJA 60G MALINA-334Europrom
- Kokošija supa 60g HerbellaMere
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−29 % po kgSUPA BISTRA KOKOŠIJA YUMIS 65G
- Europrom26,90
- Trnava Promet%34,00
- Cash & Carry Plus39,99
+12 prodavnica413,85 din/kg
−21 % po kgSupa kokosija Premia 65g
- Maxi29,99
- Maxi Online29,99
- Mega Maxi29,99
+1 prodavnica461,38 din/kg
−21 % po kgSUPA KOKOŠIJA 65G MINUTE
- Idea29,99
- Mercator29,99
- Roda29,99
461,38 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Kokosija kocka 0040 Yumis 30
- Euro Ša M54,00
- Trnava Promet55,00
- Cash & Carry Plus59,99
+4 prodavnice1.350,00 din/kg
KOKOSIJA SUPA 44G YUMIS
- Cash & Carry Plus29,99
- Čutura39,99
- Trlić44,99
+4 prodavnice681,59 din/kg
Kokosija kocka Maxi Lion 40g
- Profi39,99
- Maxi41,99
- Mega Maxi41,99
+1 prodavnica999,75 din/kgKOKOSIJA BISTRA SUPA 43g ALEVA
- Cash & Carry Plus43,99
- Euro Ša M48,00
- Trlić49,00
1.023,02 din/kg









