Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK SMOOTHIE MALINA I JAGODA BAŠ BAŠ 250ML

SOK SMOOTHIE MALINA I JAGODA BAŠ BAŠ 250ML
Pakovanje 250 ml 1 prodavnica Barkod 8606033612122
187,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
751,96 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
187,99 din196,99 din751,96 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%SOK KNJAZ MILOŠ REMIX BRESKVA PET 1.5L
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+37 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX NARANDŽA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%SOK REMIX KRUŠKA 1.5L PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ%99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
SOK KNJAZ MILOŠ LIMENKA REMIX BRESKVA 0.33L
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%SOK YIPPY BRESKVA 0.33L PET RAUCH
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- Univerexport%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l
−20%SOK MIRINDA POMORANDŽA 1.5L
- Šumadija Market99,90
- Euro Ša M%106,90
- Morava%109,99
+24 prodavnice66,60 din/l













