Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VOĆNI SOK FRUVITA MALINE, BOROV.&NIŠTA VIŠE 0.8L

VOĆNI SOK FRUVITA MALINE, BOROV.&NIŠTA VIŠE 0.8L
Pakovanje 800 ml 14 prodavnica Barkod 8606030051689
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
324,99 din/l
Najskuplje je 365,00 din, +40% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
259,99 din324,99 din/l
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta271,46 din339,33 din/l+11,47 din
-
308,00 din385,00 din/l+48,01 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun308,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača308,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac308,00 din
- Novi Sad · Metro308,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta317,00 din396,25 din/l+57,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik329,99 din412,49 din/l+70,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 321,25 – 346,35 din333,80 din417,25 din/l+73,81 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad333,99 din417,49 din/l+74,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta334,99 din418,74 din/l+75,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta334,99 din418,74 din/l+75,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd334,99 din418,74 din/l+75,00 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta344,99 din431,24 din/l+85,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta349,99 din437,49 din/l+90,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu352,50 din440,63 din/l+92,51 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta365,00 din456,25 din/l+105,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 259,99 | 334,99 |
| 20.09.2026. | 259,99 | 334,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 334,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK FRUVITA BOROVNICA 0.8LAroma, City
- SOK JABUKE MALINE BOROVNICE&NISTA VISE 0.8l FRUVITACash & Carry Plus
- FRUVITA JABUKE,MALINE,BOROVNICE I NISTA VISE 0,8LEuro Ša M
- SOK FRUVITA 08L JABUKAMALINABOROVNICA I NIŠTA VIŠEFortuna Market
- SOK FRUVITA JABUKE, MALINE, BOROVNICE & NIŠTA VIŠE PET 0.80LGomex
- SOK JAB MAL BO&NIŠTA V 0.8L FRUVITAIdea, Mercator, Roda
- 0.8L FRUVITA&NIST VISE-MAL BORMetro
- FRUVITA JABUKA MALINA BOROVNICA I NISTA VISE 0,8Mikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−48 % po lVOĆNI SOK FRUVITA JABUKE BRESKVE&NIŠTA VIŠE 0,75L
- Soulfood126,59
- Senta Promet176,18
- Tekijanka187,64
+11 prodavnica168,79 din/l
−36 % po lVOĆNI SOK FRUVITA JABUKE,BRESKVE&NIŠTA VIŠE 0.8L
- Trnava Promet167,00
- Cash & Carry Plus169,99
- VUM176,00
+25 prodavnica208,75 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−22%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BOROVNICA 1L BRIK
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE MULTIVITAMIN 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE ORANGE 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Leon131,99
- Trnava Promet134,00
+37 prodavnica83,33 din/l
−13%VOĆNI NAPITAK NEXT JOY VIŠNJA 1,5L PET
- Šumadija Market119,90
- Cash & Carry Plus134,99
- Gomex%139,99
+37 prodavnica79,93 din/l
VOĆNI NAPITAK TUBE RED MIX 1,5L PET
- Cash & Carry Plus124,99
- Trnava Promet134,00
- Europrom139,90
+37 prodavnica83,33 din/l
−33%VOĆNI NAPITAK BRAVO JAGODA 1,5L PET
- Transkom 9499,00
- Trnava Promet119,00
- Europrom119,90
+37 prodavnica66,00 din/l
−23%VOĆNI NEKTAR NECTAR FAMILY BRESKVA 0,2L BRIK
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
- Univerexport%41,99
+36 prodavnica199,95 din/l
VOĆNI SOK LIFE JABUKA 100% 1L BRIK
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Transkom 94189,00
+36 prodavnica182,00 din/l









