Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Fruvita Jabuke Maline,borovnice&Ništa Više 0,75 l

Sok Fruvita Jabuke Maline,borovnice&Ništa Više 0,75 l
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 8606030051511
240,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
320,00 din/l
Najskuplje je 319,97 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
240,00 din320,00 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta256,40 din341,87 din/l+16,40 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 259,74 – 280,03 din269,88 din359,84 din/l+29,88 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta319,97 din426,63 din/l+79,97 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 240,00 | 256,40 |
| 01.09.2026. | 240,00 | 256,40 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUVITA 0.75L MALINA BOR.Aleksandrović
- SOK NEGAZIRANI FRUVITA MALINA I BOROVNICA 0.7LAroma, City
- SOK FRUVITA 100% MALINA I BOROVNICA 0.8L PETBB Trade
- FRUVITA JABUKE, MALINE,BOROVNICE I NISTA VISE 0.75LEuro Ša M
- FRUVITA 0.75 JABUKE MALINE BOROVNICESunce (Qvattro)
- SOK FRUVITA JAB.MALINE,BOROVNICE&NIŠTA VIŠE 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−50 % po lFruvita Cedjene Jabuke&Nista Više 0,75 l
- Europrom119,90
- ZAM199,90
159,87 din/l
−47 % po lVoćni Sok Fruvita Jabuke Breskve&Ništa Više 0,75 l
- Soulfood126,59
- Senta Promet176,18
- Tekijanka187,64
+11 prodavnica168,79 din/l
−35 % po lVoćni Sok Fruvita Jabuke,breskve&Ništa Više 0,8 l
- Trnava Promet167,00
- Cash & Carry Plus169,99
- VUM176,00
+24 prodavnice208,75 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+26 prodavnica196,94 din/l
−23%Sok Mirinda Orange 0.33l
- BB Trade%59,99
- Idea · Mercator · Roda%59,99
- VUM%59,99
+23 prodavnice181,79 din/l













