Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Rock Galaxy Berry 0,5 l PET

Voćni Napitak Rock Galaxy Berry 0,5 l PET
Pakovanje 500 ml 11 prodavnica Barkod 8606029963665
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
199,98 din/l
Najskuplje je 119,99 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din199,98 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta99,99 din199,98 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din199,98 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta100,99 din201,98 din/l+1,00 din
-
100,99 din201,98 din/l+1,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta100,99 din201,98 din/l+1,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu109,00 din218,00 din/l+9,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta109,99 din219,98 din/l+10,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta113,00 din226,00 din/l+13,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din239,98 din/l+20,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta119,99 din239,98 din/l+20,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Maxi · Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 99,99 | 105,00 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 105,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK NEGAZIRANI ROCK GALAXY 0.5LAroma, City
- Dex Rock galaxy berry 500 mlEuro Ša M
- SOK ROCK GALAXY BERRY 0,5LIdea, Mercator, Roda
- Napitak Galaxy Berry Rock 0,5l petMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- DEX ROCK GALAXY BERRY 0.5L PETPrima
- ROCK SOK GALAXY BERRY 0.5LTrlić
- VOĆNI NAPITAK ROCK GALAXY BERRY 0.5L PETUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−37 % po lVoćni Napitak Juicy Fuits Limunada 0,5 l PET
- Univerexport%62,99
- Sunce (Qvattro)69,99
- Mikromarket73,00
125,98 din/l
−37 % po lVoćni Napitak Juicy Fuits Multivitamin 0,5 l PET
- Univerexport%62,99
- Medius64,99
- Sunce (Qvattro)69,99
+2 prodavnice125,98 din/l
−35 % po lVoćni Napitak Next Joy Narandža 0,5 l PET
- Čutura64,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%79,99
+28 prodavnica129,98 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
















