Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Napitak Rock Grožđe i Borovnica 0,5 l

Voćni Napitak Rock Grožđe i Borovnica 0,5 l
Pakovanje 500 ml 11 prodavnica Barkod 8606029962156
90,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
180,00 din/l
Najskuplje je 119,99 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
90,00 din180,00 din/l
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik99,99 din199,98 din/l+9,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta99,99 din199,98 din/l+9,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta99,99 din199,98 din/l+9,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta99,99 din199,98 din/l+9,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd99,99 din199,98 din/l+9,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu109,00 din218,00 din/l+19,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta109,99 din219,98 din/l+19,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta112,49 din224,98 din/l+22,49 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta113,00 din226,00 din/l+23,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din239,98 din/l+29,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman · Idea · Roda · Mercator · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 90,00 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 90,00 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK ROCK GROŽĐE I BOROVNICA 0.5LAman
- DEX ROCK GROZDJE 500 ML.Euro Ša M
- SOK GROŽĐE I BOROVNICA DEX ROCK 05LFortuna Market
- SOK ROCK GROŽĐE I BOROVNICA 0,5LIdea, Mercator, Roda
- DEX ROCK GROZDJE I BOROVNICA 0.5L PETPrima
- NAPITAK ROCK GROŽĐE I BOROVNICA 0.5LTekijanka
- ROCK SOK GROZDJE I BOROVNICA 0.5LTrlić
- Sok Rock borovnica grozdje 0500 12Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−28 % po lVoćni Napitak Juicy Fuits Multivitamin 0,5 l PET
- Medius64,99
- Sunce (Qvattro)69,99
- Univerexport71,58
+2 prodavnice129,98 din/l
−28 % po lVoćni Napitak Next Joy Narandža 0,5 l PET
- Čutura64,99
- Cash & Carry Plus79,99
- Gomex%79,99
+28 prodavnica129,98 din/l
−22 % po lVoćni Napitak Bravo Sunny Orange 0,5 l PET
- ZAM%69,90
- BB Trade69,97
- Aleksandrović69,99
+30 prodavnica139,80 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l














