Cene → Kućna hemija → Osvezivac WC Bref 700 ml Pronature Mint&Eucalyptus

Osvezivac WC Bref 700 ml Pronature Mint&Eucalyptus
Pakovanje 700 ml 5 prodavnica Barkod 9000101389661
184,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
264,27 din/l
Najskuplje je 266,17 din, +44% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
184,99 din264,27 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta229,99 din328,56 din/l+45,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd266,17 din380,24 din/l+81,18 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta266,17 din380,24 din/l+81,18 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta266,17 din380,24 din/l+81,18 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 184,99 | 266,17 |
| 01.09.2026. | 184,99 | 266,17 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- OSVEZIVAC WC BREF 700ML PRONATURE MINT&EUCALYPTUSAroma, City
- SRED PRONATURE TCL MINT 700ML BREFIdea, Mercator, Roda
- SRED.ZA ČIŠĆ. BREF PRO NATURE TCL MINT 700ML HENKELSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−39%Osveživač za Veš Beads Spring Lenor 150 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Lilly%419,99
- Cash & Carry Plus449,05
+18 prodavnica2.666,60 din/kg
−32%Osveživač Komplet Anti Tobacco Airwick 19 ml
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Trlić499,99
+19 prodavnica21.526,32 din/l
−50%Osveživač Komplet Belo Cveće Airwick 250 ml
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Maxi Online%849,99
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−39%Osveživač Dopuna Belo Cveće Airwick 250 ml
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+17 prodavnica1.504,00 din/l
−9%Osveživač u Spreju Lavanda Airwick 300 ml
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
- Senta Promet266,76
+17 prodavnica850,00 din/l
−29%Osveživač u Spreju Magnolia&Vanila Glade 300 ml
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+17 prodavnica949,97 din/l
−39%Osveživač za Veš Beads Gold Orchid Lenor 150 g
- Idea · Mercator · Roda%399,99
- Lilly%419,99
- Medius%449,90
+15 prodavnica2.666,60 din/kg
−41%Osveživač Dopuna Anti Tobacco Airwick 19 ml
- Trnava Promet328,00
- Cash & Carry Plus349,99
- VUM369,99
+16 prodavnica17.263,16 din/l









