Cene → Smrznuti proizvodi → Sladoled Štapić Sorbet Mango Marakuja Frikom 85 ml

Sladoled Štapić Sorbet Mango Marakuja Frikom 85 ml
Najskuplje je 199,99 din, +150% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
80,00 din941,18 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula144,99 din1.705,76 din/l+64,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta150,00 din1.764,71 din/l+70,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta150,00 din1.764,71 din/l+70,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta159,99 din1.882,24 din/l+79,99 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Aleksandrović14 prodavnica: 160,00 din · Negotin, Bor, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33160,00 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49160,00 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6160,00 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5160,00 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb160,00 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb160,00 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43160,00 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10160,00 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15160,00 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb160,00 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb160,00 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36160,00 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25160,00 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6160,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu160,00 din1.882,35 din/l+80,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta164,99 din1.941,06 din/l+84,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta199,99 din2.352,82 din/l+119,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Idea · Roda · Mercator · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 80,00 | 160,00 |
| 26.09.2026. | 80,00 | 160,00 |
| 01.09.2026. | 144,99 | 160,00 |
Promene cene
- Luki 26.09. 160,00 → 80,00 din -50%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLAD.SORBET MAGO MARAKUJA FRIKOMAleksandrović
- SLADOLED SORBET MANGO MARAKUJA 85MLAman
- SL SORBET MANGO MARAKUJA 1/24BB Trade
- SLADOLED SORBET MANGO MARAKUJA STAPIC 63grCash & Carry Plus
- SLADOLED SORBET MANGO MARAKUJA STAPICČutura
- SORBET MANGO MARAKUJAEuro Ša M, Medius
- SLAD.SORBET MANGO MARAKUJA 85MLEuroprom
- SLADOLED FRIKOM SORBET MANGO MARAKUJA 63G ŠTAPIĆFortuna Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−32 % po lSladoled Štapić Pirulo Mango 70 ml
- Sunce (Qvattro)%45,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Prima89,00
+25 prodavnica642,86 din/l
−29 % po lSladoled Štapić Kontiki Mango Frikom 75 ml
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
- Aroma99,99
+22 prodavnice666,67 din/l
−39 % po lSladoled Štapić Pirulo Watermelon Nestle 73 ml
- Sunce (Qvattro)%42,00
- Maxi · Mega Maxi76,99
- Cash & Carry Plus79,99
+24 prodavnice575,34 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Sladoled Štapić Macho Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%Sladoled Štapić Macho Bela Čokolada Frikom 75 ml
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)100,00
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−11%Sladoled Quattro Čokolada Frikom 1650 ml
- Šumadija Market539,90
- Lidl599,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%599,99
+30 prodavnica327,21 din/l
−10%Sladoled Štapić Kapri Frikom 70 ml
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)70,00
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%Sladoled Kornet King Čokolada Vanila Frikom 160 ml
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)170,00
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%Sladoled Quattro Nostalgy Frikom 1600 ml
- Trnava Promet%499,00
- Cash & Carry Plus639,99
- Super Vero651,99
+33 prodavnice311,88 din/l
Sladoled Quattro Pistaći Frikom 1650 ml
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
- Super Vero654,99
+33 prodavnice384,84 din/l
−29%Sladoled Quattro Plazma Frikom 1500 ml
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l





