Cene → Lična higijena i kozmetika → GEL ZA TUSIRANJE DOVE ORGINAL 750ML

GEL ZA TUSIRANJE DOVE ORGINAL 750ML
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 8720181342318
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik
466,65 din/l
Najskuplje je 513,75 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Aleksandrović najjeftinije22 prodavnice: 349,99 - 449,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik349,99 din466,65 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33349,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5349,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb349,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7349,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26349,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10349,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15349,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2349,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb349,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25349,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296349,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb349,99 din
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb379,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49449,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6449,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38449,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb449,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68449,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36449,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99449,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik449,99 din599,99 din/l+100,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta482,90 din643,87 din/l+132,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta513,75 din685,00 din/l+163,76 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,99 | 466,45 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 466,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DOVE 750ML KUPKA IDRATANTEAleksandrović
- GEL ZA TUSIRANJE DOVE ORGINAL 750MLAroma, City
- KUPKA DOVE 720ML ORIGINALFortuna Market
- DOVE GEL ZA TUŠIRANJE HIDRANT. CREAM 750 MLTekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

GEL ZA TUŠIRANJE ORIGINAL FELCE AZZURA 650ML
- Leon289,99
- ZAM299,90
- Podunavlje299,99
+33 prodavnice446,14 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 250ML
- Aleksandrović179,90
- Leon%179,99
- Trnava Promet199,00
+30 prodavnica719,60 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MEN SPORT FA 400ML
- Europrom299,90
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Euro Ša M322,00
+24 prodavnice749,75 din/l
−36%GEL ZA TUŠIRANJE MEN PURE IMPACT NIVEA 250ML
- Sunce (Qvattro)211,99
- Trnava Promet222,00
- Fortuna Market229,99
+25 prodavnica847,96 din/l
−33%GEL ZA TUŠIRANJE RED CODE STR8 400ML
- Trnava Promet%259,00
- Morava275,00
- Senta Promet279,99
+25 prodavnica647,50 din/l
−50%GEL ZA TUŠIRANJE MAGIC OIL PINK JASMINE FA 400ML
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Cash & Carry Plus329,99
- Fortuna Market329,99
+23 prodavnice749,98 din/l
−17%GEL ZA TUŠIRANJE MEN CAPTAIN OLD SPICE 400ML
- Senta Promet319,99
- Trnava Promet337,00
- ZAM%349,90
+25 prodavnica799,98 din/l
−28%GEL ZA TUŠIRANJE MILK&HONEY PALMOLIVE 500ML+250ML
- RIČ329,99
- Sunce (Qvattro)349,99
- VUM%349,99
+25 prodavnica439,99 din/l












