Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → SIR FRICO GOUDA LISTICI 4 8%MM 150G

SIR FRICO GOUDA LISTICI 4 8%MM 150G
Pakovanje 150 g Mlečna mast 48% 2 prodavnice Barkod 8710912497127
454,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
3.033,13 din/kg
Najskuplje je 479,99 din, +5% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
454,97 din3.033,13 din/kg
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta479,99 din3.199,93 din/kg+25,02 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 289,90 | 445,24 |
| 01.09.2026. | 289,90 | 445,24 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRICO GOUDA LISTICI 48%MM 150GAleksandrović
- SIR FRICO GOUDA LISTICI 4 8%MM 150GAroma
- SIR GAUDA FRICO LIST 48%mm 150GRBB Trade
- FRICO Gouda listici 48% m.m. 150gYuhor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SIR PARMEZAN PARMONIA ZANETTI 40G
- Europrom%99,90
- Idea · Mercator · Roda%99,99
- Prima%109,90
+33 prodavnice2.497,50 din/kg
−27%SIR GREKOS 250G
- Šumadija Market179,99
- Medius%189,90
- Fortuna Market219,99
+33 prodavnice719,96 din/kg
−35%SIR GREKOS 500G
- Metalac Market%279,99
- Gomex%349,99
- Cash & Carry Plus379,99
+32 prodavnice559,98 din/kg
−19%SIR DOMAĆI MLADI 250G PRESIDENT
- BB Trade%169,99
- Leon169,99
- Podunavlje%174,99
+32 prodavnice679,96 din/kg
−28%SIR TOPLJENI NATUR BISER 140G
- Cash & Carry Plus151,99
- Leon163,99
- Medius%169,90
+32 prodavnice1.085,64 din/kg
−14%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 100G
- Medius%94,90
- Cash & Carry Plus94,99
- Euro Ša M101,00
+31 prodavnica949,00 din/kg
−10%SIRNI NAMAZ SIRKO MLEKARA ŠABAC 200G
- Šumadija Market159,90
- Euro Ša M164,90
- Transkom 94169,00
+31 prodavnica799,50 din/kg
−6%SIR PRESIDENT SOMBORSKA 250G
- Šumadija Market199,90
- Transkom 94219,90
- ZAM%219,90
+28 prodavnica799,60 din/kg













