Cene → Lična higijena i kozmetika → SAPUN EVISSA KRASTAVAC 90G
SAPUN EVISSA KRASTAVAC 90G
Pakovanje 90 g 3 prodavnice Barkod 8681725028160
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma, na akciji do 30.09.
666,56 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 69,99 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
59,99 din69,99 din666,56 din/kg
-
59,99 din69,99 din666,56 din/kg
-
Aleksandrović21 prodavnica: 49,99 - 69,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik69,99 din777,67 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb49,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3369,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4969,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 669,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/569,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb69,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3869,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2669,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4369,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1069,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1569,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb69,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6869,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3669,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2569,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 669,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9969,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29669,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb69,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 69,99 | 69,99 |
| 01.09.2026. | 69,99 | 69,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- EVISSA SAPUN 90G CUCUMBERAleksandrović
- SAPUN EVISSA KRASTAVAC 90GAroma, City
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −50 % po kg
SAPUN EVISSA FRESH 75 GR
- VUM24,99
- Sunce (Qvattro)25,99
- Prima39,50
+1 prodavnica333,20 din/kg - −50 % po kg
EVISSA SAPUN 75G JASMIN
- VUM24,99
- Prima33,00
- Euro Ša M35,00
+3 prodavnice333,20 din/kg
−46 % po kg*Cvrsti sapun EVISSA 75g Yllow Rose
- Leon26,99
- Trnava Promet29,00
- Cash & Carry Plus29,99
+2 prodavnice359,87 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−19%SAPUN TEČNI DOPUNA BADEM&VANILA FRESH 1L
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Univerexport%169,99
- Euro Ša M%174,90
+31 prodavnica145,66 din/l
−33%SAPUN CREME CARE NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- Idea%120,00
- Mercator%120,00
+30 prodavnica749,00 din/kg
−52%SAPUN CREME SOFT NIVEA 100G
- Aleksandrović74,90
- dm%95,00
- Idea%120,00
+29 prodavnica749,00 din/kg
−19%SAPUN TEČNI AQUARIUM PALMOLIVE 300ML
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+28 prodavnica760,00 din/l
−20%SAPUN EXFOLIATING DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−22%SAPUN CREAM BAR DOVE 90G
- Trnava Promet%89,00
- RIČ%89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−43%SAPUN BABY MERIMA 87G
- Cash & Carry Plus75,99
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
+28 prodavnica873,45 din/kg
−32%SAPUN BABY BECUTAN 90G
- Aksa%65,00
- Europrom69,90
- Cash & Carry Plus74,99
+27 prodavnica722,22 din/kg

















