Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Livet Kombucha Đumbir i Kurkuma 0,33 l
Livet Kombucha Đumbir i Kurkuma 0,33 l
Pakovanje 330 ml 3 prodavnice Barkod 8607000354274
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
1.060,58 din/l
Najskuplje je 380,00 din, +9% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
349,99 din1.060,58 din/l
-
380,00 din1.151,52 din/l+30,01 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta380,00 din1.151,52 din/l+30,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma · Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 349,99 | 365,00 |
| 25.09.2026. | 349,99 | 365,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LIVET KOMBUCHA DJUMBIR I KURKUMA 0,33LAroma, City
- Kombuha ¿umbir i Kurkuma Livet 0,33lMaxi Online, Mega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−10%Livet Kombucha Breskva 0,33 l
- BB Trade%279,99
- Aroma349,99
- Maxi Online · Mega Maxi380,00
848,45 din/l
−10%Livet Kombucha Malina 0,33 l
- BB Trade%279,99
- Aroma349,99
- Maxi Online · Mega Maxi380,00
848,45 din/l
−10%Livet Kombucha Marakuja 0,33 l
- BB Trade%279,99
- Aroma349,99
- Maxi Online · Mega Maxi380,00
848,45 din/l


