Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Sok Go G Višnja 0,25 l

Sok Go G Višnja 0,25 l
Pakovanje 250 ml 5 prodavnica Barkod 8607000156106
173,01 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
692,04 din/l
Najskuplje je 216,26 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
173,01 din692,04 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta173,01 din692,04 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta173,01 din692,04 din/l
-
Aroma92 radnje u 8 mesta199,99 din799,96 din/l+26,98 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta216,26 din865,04 din/l+43,25 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 173,01 | 173,01 |
| 01.09.2026. | 173,01 | 173,01 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GO G VISNJA 0,25LAroma, City
- SOK GO G VISNJA 0.25LBB Trade
- SOK GO G VIŠNJA 0,25LIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−31%Sok Knjaz Miloš Remix Breskva PET 1,5 l
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+37 prodavnica65,99 din/l
−18%Sok Bravo Sunny Strawberry 0,5 l PET Rauch
- ZAM%69,90
- BB Trade69,97
- Aleksandrović69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
−31%Sok narandža ReMix Knjaz Miloš 1,5l PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- Medius%104,90
+32 prodavnice65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Narandža 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Trnava Promet71,00
+31 prodavnica212,09 din/l
−19%Sok Rauch Yippy Jabuka PET 0,33 l
- Trnava Promet%63,00
- Fortuna Market%64,99
- Cash & Carry Plus67,99
+29 prodavnica190,91 din/l
−31%Sok Knjaz Remix 1,5 l Kruška PET
- Tekijanka%98,99
- Metalac Market%99,99
- RIČ99,99
+28 prodavnica65,99 din/l
Sok Knjaz Miloš Limenka Remix Breskva 0,33 l
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM69,99
- Transkom 9473,90
+27 prodavnica212,09 din/l
−20%Sok Yippy Breskva 0,33 l PET Rauch
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
- Aman69,99
+26 prodavnica206,03 din/l











