Cene → Smrznuti proizvodi → SLADOLED MULTIPAK KAPRI FRIKOM 580ML

SLADOLED MULTIPAK KAPRI FRIKOM 580ML
Pakovanje 580 ml 27 prodavnica Barkod 8606029612310
499,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
862,05 din/l
Najskuplje je 600,83 din, +20% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
499,99 din862,05 din/l
-
499,99 din599,99 din862,05 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
549,99 din948,26 din/l+50,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta558,99 din963,78 din/l+59,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta559,99 din965,50 din/l+60,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad560,99 din967,22 din/l+61,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta561,00 din967,24 din/l+61,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta569,00 din981,03 din/l+69,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta569,99 din982,74 din/l+70,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,00 din1.032,76 din/l+99,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta599,99 din1.034,47 din/l+100,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta599,99 din1.034,47 din/l+100,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta600,83 din1.035,91 din/l+100,84 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 499,99 | 599,00 |
| 01.09.2026. | 499,99 | 599,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SLADOLED MIXBOX KAPRI FRIKOM 600MLAman
- SLADOLED KAPRI FRIKOM MIXBOX 448GAroma, City
- SLADOLED KAPRI MIXBOX 24 580mlCash & Carry Plus
- SLADOLED KAPRI MIXBOX 24 0.448GČutura
- SLADOLED FRIKOM KAPRI MIX BOX 61Fortuna Market
- SLADOLED KAPRI MIXBOX 600ML FRIKOMIdea, Mercator, Roda
- Kapri sladoled mixbox MK6 580mlLidl
- KAPRI MIXBOX 24 FRIKOMLuki
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−51 % po lSLADOLED KAPRI FRIKOM 900ML
- Šumadija Market379,90
- Trlić%469,99
- Metalac Market%479,99
+31 prodavnica422,11 din/l- −37 % po l
SLADOLED FRIKOM TROPIC TIME MULTIPAK 600ML
- Gomex327,18
- Euro Ša M349,00
545,30 din/l
−23 % po lPlazma sladoled multipak MK6 678ml
- Aleksandrović450,00
- Lidl599,99
- Prima649,00
+2 prodavnice663,72 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%SLADOLED QUATTRO ČOKOLADA FRIKOM 1650ML
- Aman%499,99
- Čutura%499,99
- Euro Ša M%509,90
+35 prodavnica303,02 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+35 prodavnica1.000,00 din/l
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ KAPRI FRIKOM 70ML
- Aksa49,00
- Luki50,00
- Sunce (Qvattro)74,99
+34 prodavnice816,67 din/kg
−10%SLADOLED ŠTAPIĆ MACHO BELA ČOKOLADA FRIKOM 75ML
- Luki75,00
- Sunce (Qvattro)114,99
- Cash & Carry Plus129,99
+34 prodavnice1.000,00 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO NOSTALGY FRIKOM 1600ML
- Trnava Promet%499,00
- Aman%549,99
- Cash & Carry Plus639,99
+33 prodavnice311,88 din/l
−26%SLADOLED QUATTRO PISTAĆI FRIKOM 1650ML
- Univerexport%519,99
- Cash & Carry Plus634,99
- Podunavlje654,99
+33 prodavnice315,15 din/l
−10%SLADOLED KORNET KING ČOKOLADA VANILA FRIKOM 160ML
- Luki125,00
- Sunce (Qvattro)184,99
- Aksa200,00
+33 prodavnice781,25 din/l
−29%SLADOLED QUATTRO PLAZMA FRIKOM 1500ML
- VUM%496,99
- ZAM%499,00
- Medius%499,90
+33 prodavnice331,33 din/l





